Hakkımızda

Solmazgül Hukuk  Bürosu, 2009 yılında Av.Fahri Solmazgül tarafından kurulmuştur.

Büromuz, alanında  gereken akademik ve mesleki birikim ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra genç ve dinamik yapıdaki geniş ve etkili bir kadroya sahiptir. Kurulduğu günden bu yana deneyimli ve aynı zamanda dinamik yapısıyla farklı sektörlerden gelen gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine, müvekkillerinin ticari hedeflerini ve gelişme taleplerini de göz önüne alarak en  iyi hizmeti vermek gayesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Görünenin ardına bakarak, müvekkilleri için yaratıcı çözümler bulmakta  ve müvekkiller ile  kurulan  yakın işbirliği sayesinde onların iş hedeflerine ulaşmalarında büyük destek sağlamaktadır.

Büromuzda, yurt genelinde, birey  ve şirketlerin hukuksal danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ,Sözleşmeler Hukuku ,Kamu İhaleleri ve İdare Hukuku ,Aile Hukuku ve genel hukuk dallarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Solmazgül Hukuk Bürosu,müvekkillerine,uyuşmazlığı çözmeye yönelik aktif hukuki hizmet yanında henüz ortaya çıkmamış,ileride ortaya çıkması muhtemel hukuki problemlerini de önlemeye  yönelik hukuki hizmet ve yardım sunmaktadır.Bu kapsamda Solmazgül Hukuk Bürosu olarak, birey ve şirketlerden oluşan müvekkillerimizin hukuki açıdan korunması,yapılandırılması ve kurumsallaşması ve böylece hukuka olan güvenleri sağlanmaktadır.

Büromuzun bu konuda temel bakışı bünyesindeki müvekkillerinin hukuksal ihtiyaçlarının tamamını  sağlamak yönündedir.

Solmazgül Hukuk Bürosu’nun nihai hedefi, yurt içinde ve yurt dışında güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir. Hukukun işlemesini, güç ve statik kurallardan oluşan bir bütün değil, sürekli gelişen yaşamın bir parçası olarak görerek, uyuşmazlıkların çözümü ve analizinde kalıplara bağlı yaklaşımın yerine geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmak amacıyla hareket etmeyi prensip edinmiştir.

Bu hedeften hareketle sağladığı hukuki hizmetin yerel ve uluslararası ihtiyaçları karşılaması, kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; ofis içi eğitim çalışmalarına ve en önemli başarı kaynağı “insan” ve  “çözüm” faktörlerine büyük önem vermektedir.

Bu sayede bünyemizde bulunan ve bulunacak olan birey ve şirketlerden oluşan müvekkillerin günlük, sosyal ve ticari yaşamlarında daha sağlıklı ve güvenli bir hukuki zeminde ilerlemeleri ve gelişmeleri sağlanmaktadır.

Solmazgül Hukuk Bürosu ‘nun  müvekkil portföyü genişleyerek devam etmekte , ilgili şirket, kurum ve kuruluşlar,banka  ve sair müvekkiller dahil olmak suretiyle bugünkü kurumsal yapısına kavuşmuş bulunmaktadır. Wilkins wissenschaftliche karriere begann, kurz vor ausbruch des 2 .